Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Icon
jv: Ikon

en: Add
jv: Tambah

en: Options
jv: Opsi

en: Custom
jv: Kostum

en: Widget
jv: Piranti

en: Argument
jv: Argumen

en: Key
jv: Kunci

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Context
jv: Konték

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Libraries
jv: Pustaka
