Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Argument
ka: არგუმენტი

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Key
ka: გასაღები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
