Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Icon
lv: Ikona

en: Add
lv: Pievienot

en: Options
lv: Iespējas

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Widget
lv: Logrīks

en: Argument
lv: Arguments

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Static
lv: Statiska

en: Key
lv: Atslēga

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Context
lv: Konteksts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Radios
lv: Radiopogas

en: Library
lv: Bibliotēka
