Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Add
mn: Нэмэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
