Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: None
ms: Tiada

en: Required
ms: Diperlukan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Icon
ms: Ikon

en: Add
ms: Tambah

en: Options
ms: Opsyen

en: Custom
ms: Tersuai

en: Argument
ms: Argumen

en: Key
ms: Kunci

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Context
ms: Konteks

en: Machine name
ms: Nama mesin
