Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Icon
nl: Pictogram

en: Add
nl: Toevoegen

en: Options
nl: Opties

en: Data type
nl: Gegevenssoort

en: Custom
nl: Aangepast

en: Id
nl: ID

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Static
nl: Statisch

en: Key
nl: Sleutel

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Select
nl: Selecteren

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Default icon
nl: Standaardicoon

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Add another option
nl: Een optie toevoegen

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.

en: Icon uuid
nl: Pictogram-UUID

en: Select @name
nl: @name selecteren
