Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Icon
pl: Ikona

en: Add
pl: Dodaj

en: Options
pl: Opcje

en: Data type
pl: Typ danych

en: Custom
pl: Własne

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Template
pl: Szablon

en: Static
pl: Statycznie

en: Key
pl: Klucz

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Select
pl: Wybierz

en: Context
pl: Kontekst

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: Default icon
pl: Domyślna ikona

en: Library
pl: Biblioteka

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Add another option
pl: Dodaj kolejną opcję

en: Icon uuid
pl: UUID ikony

en: Select @name
pl: Wybierz @name
