Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: None
ru: Нет

en: Required
ru: Обязательно

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Icon
ru: Иконка

en: Add
ru: Добавить

en: Options
ru: Опции

en: Data type
ru: Тип данных

en: Custom
ru: Собственная

en: Widget
ru: Виджет

en: Argument
ru: Аргумент

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Template
ru: Шаблон

en: Static
ru: Статическая

en: Key
ru: Ключ

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Select
ru: Выбрать

en: Minified
ru: Уменьшенный

en: Context
ru: Контекст

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Radios
ru: Радиокнопка

en: Default icon
ru: Иконка по умолчанию

en: Library
ru: Библиотека

en: Libraries
ru: Библиотеки

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Icon uuid
ru: Uuid значка

en: Select @name
ru: Выберите @name
