Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Icon
sk: Ikona

en: Add
sk: Pridať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Custom
sk: Vlastná

en: Arguments
sk: Argumenty

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Template
sk: Šablóna

en: Static
sk: Statický

en: Key
sk: Kľúč

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Select
sk: Zvoľte

en: Minified
sk: Minimalizované

en: Context
sk: Kontext

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Library
sk: Knižnica

en: Dependencies
sk: Závislosti
