Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: URL
sq: Adresa URL

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Context
sq: Konteksti
