Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Icon
sr: Икона

en: ID
sr: ИД

en: Template
sr: Шаблон

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Dependencies
sr: Зависности

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
