Single-page applications (SPA) (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Template
ug: ئەندىزە
