Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Label
sv: Etikett

en: Data type
sv: Datatyp

en: Custom
sv: Anpassad

en: Arguments
sv: Argument

en: Template
sv: Mall

en: Static
sv: Statisk

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Minified
sv: Förminskad

en: Context
sv: Sammanhang

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Library
sv: Bibliotek

en: Libraries
sv: Bibliotek

en: Dependencies
sv: Beroenden
