Space (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Messages
nl: Berichten

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Space
nl: Spatie

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Header Top
nl: Bovenkant kop

en: Sidebar Left
nl: Linker zijbalk

en: Sidebar Right
nl: Rechter zijbalk

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: mobile
nl: mobiel

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Site header
nl: Site kop
