Space (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Messages
he: מסרים

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Tabs
he: לשוניות

en: Space
he: רווח

en: Featured
he: מובלט

en: mobile
he: ניידים
