Space (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: Content Bottom
id: Konten bawah

en: Tabs
id: Tab

en: Space
id: Ruang kapasitas

en: Featured
id: Pilihan

en: Page Top
id: Kehalaman Atas

en: Page Bottom
id: Kehalaman Bawah

en: mobile
id: mobil

en: Main Menu
id: Menu Utama

en: Site header
id: Kepala situs
