Space (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Header
da: Overskrift

en: Messages
da: Beskeder

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: Tabs
da: Faner

en: Space
da: Mellemrum

en: Featured
da: Anbefalet

en: Sidebar Left
da: Venstre sidepanel

en: Sidebar Right
da: Højre sidepanel

en: Page Top
da: Sidetop

en: Page Bottom
da: Sidebund

en: mobile
da: mobil

en: Main Menu
da: Hovedmenu

en: Site header
da: Sidehovede
