Space (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Header
sk: Hlavička

en: Messages
sk: Správy

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Space
sk: Medzera

en: Featured
sk: Odporúčané
