Space (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Header
be: Загаловак

en: Space
be: Прабел

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва
