Space (8.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Header
de: Kopfzeile

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: Content Top
de: Inhaltsanfang

en: Content Bottom
de: Inhalt unten

en: Space
de: Leerzeichen

en: Featured
de: Hervorheben

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Sidebar Left
de: Seitenleiste Links

en: Sidebar Right
de: Seitenleiste Rechts

en: Page Top
de: Seitenanfang

en: Page Bottom
de: Seitenende

en: mobile
de: mobil

en: Main Menu
de: Hauptmenü

en: desktop
de: Desktop

en: Site header
de: Kopfzeile der Website

en: tablet
de: Tablet
