Space (8.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Messages
hi: संदेश

en: Content Bottom
hi: सामग्री नीचे

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Space
hi: जगह

en: Featured
hi: प्रदर्शित

en: mobile
hi: चलनशील

en: Site header
hi: साइट हेडर
