Space (8.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Space
km: ទំហំ

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​
