Space (8.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Main Menu
kn: ಮುಖ್ಯ ಪರಿವಿಡಿ
