Space (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Header
lt: Antraštė

en: Messages
lt: Žinutės

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Space
lt: Tarpas

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu
