Space (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Header
lv: Galvene

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Space
lv: Atstarpe

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: mobile
lv: mobilā
