Space (8.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Header
ps: سرۍ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Space
ps: تشه

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل
