Space (8.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Messages
pt: Mensagens

en: Content Bottom
pt: Conteúdo Inferior

en: Tabs
pt: Separadores

en: Space
pt: Espaço

en: Featured
pt: Destacado

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Page Top
pt: Topo da Página

en: mobile
pt: móvel

en: Main Menu
pt: Menu Principal

en: Site header
pt: Cabeçalho do sítio
