Space (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Messages
ro: Mesaje

en: Tabs
ro: Taburi

en: Space
ro: spațiu

en: Featured
ro: Recomandat

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: mobile
ro: mobil

en: Site header
ro: Antet sit
