Space (8.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Space
uk: Пробіл

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Sidebar Left
uk: Ліва бічна панель

en: Sidebar Right
uk: Права бічна панель

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: mobile
uk: мобільний

en: Main Menu
uk: Головне Меню

en: desktop
uk: робочий стіл

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: tablet
uk: планшет
