Space (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Messages
vi: Thông báo

en: Space
vi: Khoảng trống

en: Featured
vi: Tính năng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Page Top
vi: Đầu trang

en: Page Bottom
vi: Cuối trang

en: Main Menu
vi: Trình đơn chính

en: desktop
vi: màn hình nền
