Space (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Header
cs: Hlavička

en: Messages
cs: Zprávy

en: Tabs
cs: Záložky

en: Space
cs: Mezera

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Sidebar Left
cs: Levý boční panel

en: mobile
cs: mobilní

en: Site header
cs: Hlavička webu
