Space (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Messages
fi: Viestit

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Space
fi: Välilyönti

en: Featured
fi: Esitelty

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna

en: Page Bottom
fi: Sivun alareuna

en: mobile
fi: mobiili

en: desktop
fi: työpöytä

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste

en: tablet
fi: tabletti
