Space (8.x-1.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Messages
tr: İletiler

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Space
tr: Boşluk

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: mobile
tr: mobil

en: Main Menu
tr: Ana Menü

en: Site header
tr: Site Başlığı
