Space (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Header
ar: الترويسة

en: Messages
ar: الرسائل

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Space
ar: فراغ

en: Featured
ar: متميز

en: mobile
ar: الهاتف المحمول
