Space (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Header
ca: Capçalera

en: Messages
ca: Missatges

en: Content Bottom
ca: Contingut inferior

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Space
ca: Espai

en: Featured
ca: Distintiu

en: mobile
ca: mòbil

en: Main Menu
ca: Menú principal

en: Site header
ca: Capçalera del lloc
