Space (8.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Header
ru: Шапка

en: Messages
ru: Сообщения

en: Content Top
ru: Контент сверху

en: Content Bottom
ru: Контент Снизу

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Space
ru: Пробел

en: Featured
ru: Популярное

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Sidebar Left
ru: Левая боковая панель

en: Sidebar Right
ru: Правая боковая панель

en: Page Top
ru: Верх страницы

en: Footer Left
ru: Подвал слева

en: Footer Right
ru: Подвал справа

en: Page Bottom
ru: Низ страницы

en: mobile
ru: Мобильный

en: Footer Middle
ru: Подвал середина

en: Main Menu
ru: Главное меню

en: Site header
ru: Шапка сайта
