Space Design system (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا
