Space Design system (1.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
