Space Design system (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Medium
ar: متوسط

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Pagination
ar: ترقيم الصفحات

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Previous page
ar: الصفحة السابقة

en: Site branding
ar: العلامة التجارية للموقع

en: User account menu
ar: قائمة حساب المستخدم

en: Go to page @key
ar: الانتقال إلى الصفحة @key
