Space Design system (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Medium
az: Orta

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: of
az: söndür

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Primary menu
az: Əsas menyu

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: User account menu
az: İstifadəçi hesabı menyusu

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin
