Space Design system (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Medium
bg: Среда

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
