Space Design system (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Medium
eo: Medio
