Space Design system (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Medium
eu: Ertaina

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
