Space Design system (1.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Content
fr: Contenu

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Medium
fr: Moyen

en: Next page
fr: Page suivante

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: of
fr: sur

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Current page
fr: Page courante

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: Site branding
fr: Identité du site

en: User account menu
fr: Menu du compte de l'utilisateur

en: Go to page @key
fr: Aller à la page @key
