Space Design system (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Page
mr: पान
