Space Design system (1.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: of
ug: جەمئىي

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
