Space Design system (1.0.0-rc2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Medium
et: Keskmine

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: of
et: /

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
