Space Design system (1.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Page
ja: ページ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Medium
ja: 中程度

en: Next page
ja: 次ページ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: of
ja: の

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Current page
ja: カレントページ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
