Space Design system (1.0.0-rc2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Page
ka: გვერდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი
