Space Design system (1.0.0-rc2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Medium
sq: Mesatar
